Telefon

+90 242 504 14 78

E-mail

ibrahim_b@mediok.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

MEDİOK yüksek kaliteli, tek kullanımlık medikal eldivenler ve diğer tek kullanımlık sarf malzemeleri uluslar arası tedarikçisidir.

Şirketimizin hizmet ofisleri Avrupa ve Asyanın önde gelen şehirlerinde yerleşiktir Köln, Moskova, Kiev, Almatı, Khabarovsk, Antalya.

Şirketimiz eldiven sektörünün dev üretici partnerleri ile iş birliği yaparak ürün yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir.

Günümüzde ürünlerimiz Medikal ve endüstriel sektörlerde kullanılmaktadır.

Avantajkarımız

Tek kullanımlık eldivenler

Lateks (Kauçuk lateks), tıbbi eldiven üretiminde kullanılan doğal malzemedir. Lateks eldivenler, cilt ile güvenilir temas sağlayan, elastik çzelliklerine sahiptir ve dokunsal duygularını korur.Oldukça dayanaklıdırlar ve yüksek derecede enfeksiyon olan durumlarda kullanılabilirler. Higroskopik ( Ter emer). Doğal proteinlere karşı intoleransı olan kişilerde alerjiye neden olabilir.

Nitril eldivenler, lateks eldivenlerinin sentetik analoğu olan bir malzemedir. Nitrilin ana avantajı – mğkemmel esnekliğidir. Malzemenin bu kalitesi nedeniyle, Nitril eldivenlen mekanik hafıza çzelliğine sahiptir ve çıkartıldıktan sonra, elin şeklini koruyabilir. Nitril tek kullanımlık eldivenlerin sağlamlık özelliği, yüksek derecede enfeksiyon koşullarında ve kimyasal reaktiflerle güvenli çalışmanıza izin verir. Nitril eldivenler hipoalerjeniktir ve antistatiktir.

Polivinil klorür modern teknolojilerin yardımı ile ince ve elastik yapıya sahip bir malzemedir. Malzemelerin bu nitelikleri nedeniyle vinil eldivenler gıda sektöründe, endüstri’de, güzellik endüstrüsinde, tıptave imalatta yoğun olarak kullanılmaktadır. Tek kullanımlık vinil eldivenlerinin birleşiminde doğal proteinlerin bulunması nedeniyle hipoalerjeniktir ve düşük düzeyde tehlike ile kısa prosedürler için güvenilir koruma sağlar.

Termoplastik elastomer (TPE), kauçuk özelliklerine sahip bir polimer malzemedir. TPE eldivenler, vinil eldivenlere ideal ve uygun maliyetli bir alternatiftir. Yüksek elastikiyet ve mukavemete sahiptirler ve manşetin bileğe güvenilir bir şekilde sabitlenmesi, manşetin altına sıvının kaymasını ve girmesini önler. Eldivenler güzellik endüstrisinde, gıda endüstrisinde, HoReCa'da, temizlikte ve günlük yaşamda yaygın olarak kullanılmaktadır.

HDPE (Düşük Yoğunluklu Polietilen) - polietilen eldivenler günlük yaşamında, gıda sektöründe, temizlik sektöründe vb. için gerekli bir üründür. Ayrıca polietilen eldivenler kalabalık yerlerde - alışveriş merkezlerinde, benzin istasyonlarında, bankalarda, vb. aktif olarak kullanılmaktadırlar.

Vinil + Nitril karışımı - bu malzemenin temeli, bileşimde nitril-bütadien bulunan vinildir. Bu kombinasyon sayesinde vitril eldiven, nitrilin esnekliği ve hassasiyeti ile tamamlanan vinilin tüm avantajlarına sahiptir. Vinyl + Nitril Mix Eldivenler, yüksek düzeyde dayanıklılık ve sert kimyasallara karşı direnç gerektirmeyen ortamlarda kullanım için nitril eldivenlere uygun maliyetli bir alternatiftir.

Sipariş verniz

En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz!